Fyzioterapie

Obor fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí dysfunkcí pohybového systému člověka. Jako jeden z mála oborů vyšetřuje jedince jako celek a propojuje vědomosti z mnoha medicínských oborů.

Ve své soukromé praxi se zabýváme těmito tématy:

Individuální fyzioterapii zaměřujeme na terapii dysfunkcí svalů pánevního dna, které se mohou projevit jako bolestivá menstruace, neplodnost, opakované potraty, pokles orgánů malé pánve, močová a fekální inkontinence, bolestivý pohlavní styk a anorgasmie. Dále se věnujeme těhotenské fyzioterapii a terapii jizev.

Kondiční fyzioterapie má za cíl naučit klienty správně cvičit s ohledem na záda a klouby. Terapie je buď individuální nebo skupinová. Skupinová fyzioterapie - Kurzy Principy pohybu - probíhají pro začátečníky, začátečníky 60+, pokročilé a pro těhotné ženy.

Poslední částí, kterou se Friendly Fyzio zabývá jsou workshopy, které probíhají pravidelně 2x ročně.

Terapie pánevního dna

Terapie neplodných párů, opakovaných potratů, inkontinence, poklesu orgánů malé pánve, bolestivé nebo nepravidelné menstruace, kostrčového syndromu, výhřezu plotének.

Více informací

Těhotenská fyzioterapie

Kondiční a uvolňující cvičení pro těhotné ženy, prevence negativních důsledků těhotenství, příprava na porod, terapie poporodní diastázy a dalších následků porodu a těhotenství.

Více informací

SM systém

Trpíte bolestmi zad? Máte sedavé zaměstnání?Diagnostikovali Vám lékaři skoliózu, výhřez ploténky či vadné držení těla? právě pro vás je SM systém!

Více informací

Kondiční fyzioterapie

Navštěvujete pravidelně fitko, ale výsledek se pořád ne ne dostavit? Bolí vás během cvičení záda? Možná cvičíte špatně. Přijďte své cvičení zkonzultovat s fyzioterapeutem.

Více informací

Kontakt

Mgr. Lucie Fickerová

+420 604 793 255

Adresa

FriendlyFyzio
Sokolovská 1224/30, Ostrava-Poruba

IČ: 06816967