Těhotenská fyzioterapie

Ženy jsou během těhotenství i po něm vystaveny citelným změnám, které negativně působí na držení těla, ale také na funkci pánevního dna a břišní stěny.

Těhotenská fyzioterapie je určená pro ženy, které

➡️ bolí záda a klouby
➡️ by chtěly bolestem předejít
➡️ si přejí plynulý a přirozený porod
➡️ se chtějí naučit pracovat s jizvami po předchozím porodu
➡️ by se rády vyhnuly nástřihu hráze
➡️ chtějí ovlivnit své pánevní dno
➡️ chtějí předejít rozestupu bříška a diastáze
➡️ chtějí ovlivnit pozici miminka v děloze
➡️ se cítí unavené a bříško je táhne k zemi
➡️ chtějí uvolnit pánevní dno před porodem

Milé maminky, máte rády bylinky? My taky! A poradíme vám z čeho přirozeně získat hořčík, železo a třeba i to, jak předejít pozitivnímu testu na streptokoka.

Neříkáme, že bez nás neporodíte, ale pomůžeme vám zvládnou vaše těhotenství s lehkostí, bez bolestí a s vědomím, že jste maximálně připravena k porodu.

Každé ženě doporučujeme navštívit odborníka i po porodu, a to z důvodu prevence dysfunkcí svalů pánevního dna a břišní stěny (rozestup, diastáza).

          POHODOVÁ UVOLNĚNÁ MAMINKA  =  POHODOVÉ A RELAXOVANÉ MIMINKO

Chci se objednat

Ohlasy klientek

Absolvovala jsem předporodní ošetření pánevního dna podle Ludmily Mojžíšové. Po terapii jsem pociťovala úlevu od blokád. Porod proběhl bez nástřihu nebo natržení hráze. Jsem spokojená. Skvělá součást přípravy k porodu. Doporučuji!

renča

Těhotenskou fyzioterapii jsem vyhledala kvůli bolestem kostrče. Na každou terapii jsem se těšila a po terapii jsem odcházela bez bolesti a s dobrou náladou. Před porodem jsem masírovala hráz a nechala jsem si ošetřit pánevní dno pro jeho uvolnění. U porodu jsem měla svou porodní asistentku. Nebylo třeba nástřihu ani nedošlo k poranění hráze. podle mě je důležitá prevence a pocit, že jsem pro pohodový porod udělala vše, co jsem mohla. Protáhnutí je příjemné a jednotlivé cviky jsou jednoduché a přiměřené i v pokročilém těhotenství a i v době, kdy už se člověku nechce ani vstávat.

ivča

Jsem spokojená na 100%. Dozvěděla jsem se plno užitečných rad na zmírnění bolesti. Změny k lepšímu rozhodně. Před porodem jsem si nechala ošetřit pánevní dno metodou Mojžíšové. Těhotenská fyzioterapie mi neskutečně pomohla a vyhnula jsem se tak císařskému řezu a porod proběhl bez nástřihu a poranění.

Tereza Fábryová

Jak terapie, tak cvičení mi velmi pomohlo a bolesti SI skloubení ustoupily. Porod proběhl rychle, bez nástřihu. určitě doporučuji, je to čas věnovaný sobě samotné v příjemném prostředí se skvělou fyzioterapeutkou :)

Tereza Z.

Kontakt

Mgr. Lucie Fickerová

+420 604 793 255
friendlyfyzio@seznam.cz

Adresa

FriendlyFyzio
Sokolovská 1224/30, Ostrava-Poruba

IČ: 06816967