Škola zad pro firmy

Bolest páteře je druhý nejčastější důvod pracovní neschopnosti, tedy nemocenské. Lidé se při práci hrbí, často mají špatně nastavenou výšku monitoru, sedí na nevhodné židli a v neposlední řadě se během dne málo pohybují, neprojdou se, nezacvičí si. Věděli jste, že člověk se sedavým zaměstnáním prosedí v produktivním věku
80 000 hodin?

Výsledkem dlouhodobého sedu jsou sílící bolesti páteře, bolesti hlavy a kloubů, blokády žeber, trnutí prstů, problémy s dýcháním a zažíváním, obezita, křečové žíly a v neposlední řadě taky riziko vzniku výhřezu meziobratlové ploténky a úžinových syndromů (např. syndrom karpálního tunelu).

Workshop "Škola zad" naučí vaše zaměstnance jak si své pracovní místo správně nastavit, čemu se vyhnout a naopak na co nezapomenout, aby zdravotní následky sedavého zaměstnání byly co nejmenší. Účastníci se naučí cviky, které si můžou zacvičit na pracovišti, dozví se spoustu zajímavých informací o svém těle a vyzkouší si pomůcky podporující kvalitnější sed a zpříjemní sedavé zaměstnání.

Chtěli byste tento workshop zorganizovat pro svou firmu? Napište mi o detailní nabídku workshopu.

Chci více informací

Ohlasy účastníků

Workshop Škola zad proběhl v naší společnosti ve dvou termínech a zúčastnilo se ho zhruba 20 zaměstnanců, s velmi kladnou odezvou. Na doporučení jsme nakoupili ještě několik kompenzačních pomůcek které zaměstnanci využívají. Je vidět, že od konání workshopu si většina z nich dává pozor na to jak sedí :-) Určitě můžeme doporučit.

Ing. Nikola Ciprich, technický ředitel, LinuxBox.cz, s.r.o.

Workshop Škola zad byl pro zaměstnance oddělení živností Magistrátu města Ostravy velkým přínosem. Teoretické informace byly sděleny posluchatelnou formou, měli jsme možnost vyzkoušet si ergonomické pomůcky v praxi a nakonec jsme si s lektorkou upravili pracovní místo přímo na pracovišti. Na základě kladných referencí účastníků bude tento workshop zorganizován i pro další zaměstnance Magistrátu města Ostravy. Děkujeme!!!

Ing. Soňa Dombek Seberová, vedoucí oddělení živností, Magistrát města Ostravy

Kontakt

Mgr. Lucie Antošíková

+420 604 793 255 - objednávky
lucie.antosikova@post.cz
(prosím, e-mail používejte jen k zasílání faktur a tiskopisů. Termíny k terapii poskytujeme pouze telefonicky.)

Adresa

FriendlyFyzio
Sokolovská 1224/30, Ostrava-Poruba

IČ: 06816967